Szanowni Kibice, bardzo dziękujemy za odwiedzanie naszego serwisu przez wiele lat. Pierwszy wpis
(więcej)
IX kolejka w Ornecie
2015-09-19
GKS MAMRY Giżycko IX kolejkę IV ligi rozegrali w Ornecie. W 25 minucie spotkania na prowadzen
(więcej)
Puchar Polski 2015/2016 grupa WM ZPN
2015-09-19
W dniu 16.09.2015 roku o godzinie 15:30 rozegrany został mecz w I rundzie Pucharu Polski 2015/20126
(więcej)
VIII kolejka na kolejnym wyjeździe
2015-09-13
MAMRY Giżycko VIII kolejkę IV ligi rozegrały na kolejnym wyjeździe z POLONIĄ Pasłęk. Pierwsza
(więcej)
VII kolejka na wyjeździe...
2015-09-07
VII kolejkę IV ligi w dniu 05.09.2015 roku MAMRY rozegrały na wyjeździe w Janowcu Kościelnym.
(więcej)
Powrót
Wyniki 22. kolejki
2007-05-04 / 10:50:03
GKS Mamry Giżycko - Jeziorak Iława 1-2 (0-1)

Mogilski 72' - Radziński 29', Jędrychowski 57' (k.)

GKS Mamry Giżycko -

Bystrzycki - Sadłos, Kajrys, Madej, Nawrocki - Bójko (70' Kaczorowski), Bierć, Koleśnik, Reczek - Mogilski, Siedzik (69' Kolendo)

sędziowie:
  • Kaczyński Tomasz
  • Efczyński Grzegorz
  • Sachajczuk Przemysław

• obserwator: Czajkowski Zbigniew
  • kartki:
  • -Kajrys, Madej (Mamry) -Kowalski (Jeziorak)

• -
  • 5' Bystrzycki wybija po groźnym dosrodkowaniu.

6' Bystrzycki ponownie wybija po nieporozumieniu obrońców Mamr.

13' Robi sie groźnie pod bramką Mamr, sytuacja kończy sie rogiem.

19' Bystrzycki broni w groźnej sytuacji.

20' Reczek po jednej z nielicznych sytuacji Mamr, uderza z bliska ponad bramką Jezioraka.

25' Mogilski po rzucie wolnym uderza głową tuż obok słupka.

26' Strzał zawodnika Jezioraka. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

29' Bardzo grożny atak Jezioraka prawym skrzydłem. Piłki zagranej wzdłuż linii bramkowej nie wybijają ani obrońcy, ani bramkarz, nie dobija jej także żaden z dwóch atakujących ja zawodników Jezioraka.

29' Bramka dla Jezioraka. Radziński wbija do bramki piłke zagraną z lewego skrzydła. 0-1

40' Nieporozumienie obrońcy z bramkarzem Jezioraka. Niestety Mogilski nie zdołał przejąć futbolówki.

41' Groźnie strzala Mogilski po świetnym dograniu piłki przez Siedzika. Piłka ląduje obok słupka.

43' Silny strzał z 16 metrów zawodnika Jezioraka, pewnie obroniony przez Bystrzyckiego.

Pierwsza połowa zakończyła się zasłużonym prowadzeniem Jezioraka 1-0. Goście przeważali na boisku i częściej konstruowali ataki, o czym świadczy 6 strzałów Jezioraka, przy zaledwie 3 Mamr. Oba zespoły prezentowały się dobrze w defensywie, nie dopuszczajac do zbyt częstych strzałów.

47' Róg, po zamieszaniu pod bramką Mamr.

48' Strzał zawodnika Jezioraka ląduje nad poprzeczką.

52' Pierwsza w tej połowie akcja ofensywna Mamr, nie zakończona jednak strzałem.

55' Kowalski (Jeziorak) ukarany żółtą kartką za faul na Sadłosie.

56' Kajrys fauluje w polu karnym szarżującego na bramkę Mamr zawodnika Jezioraka. Żółta kartka dla Kajrysa i rzut karny.

57' Jędrychowski (Jeziorak) pewnie wykorzystuje jedenastkę. 0-2

60' Madej przerywa kolejny groźny atak Jezioraka faulem, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

62' Atak zespołu Mamr kończy się ofensywnym faulem Siedzika w polu karnym gości.

69' Strata Biercia kończy się rzutem rożnym, po strzale zawodnika gości.

70' Ni to strzał, ni to dośrodkowanie zawodnika gości niebezpiecznie blisko mija słupek bramki strzeżonej przez Bystrzyckiego.

70' Kaczorowski wchodzi za Bójko.

72' Indywidualna akcja Mogilskiego kończy sie pięknym strzałem w okienko. 1-2 !!!

73' Rzut rożny po kolejnym ataku Mamr.

77' Bystrzycki łapie słabe uderzenie zawodnika gości. Zmiana w zespole gości zawodnik z nr. 18 za zawodnika z nr. 14.

83' Madej wybija piłke na róg, przerywając bardzo niebezpieczny atak gości.

85' Strzał zawodnika Jezioraka z 7 metrów przelatuje nad poprzeczką.

86' Po stracie Sadłosa, goście wyprowadzaja kontratak. Na szczęście strzał mija słupek.

87' Strzał gości z 16 metrów. Piłka ponownie przelatuje nad poprzeczką.

89' Zmiana w Jezioraku. Jarząb za Suchockiego.

90' +1 Z kilku metrów zawodnik Jezioraka uderza nad poprzeczką.

Druga połowa podobnie jak pierwsza przebiegała pod dyktando gości. Zawodnicy Mamr zdołali oddać w niej tylko jeden strzał, za to zakończony bramką. Goście kontrolowali sytuację, wyprowadzajac kolejne ataki, z którymi mniej lub bardziej pewnie radziła sobie defensywa GKS-u.
    Trzy punkty jadą do Iławy, jednak możemy być zadowoleni z postawy Mamr. Podjęli walkę i dali z siebie wszystko, niesty było to za mało na aspirujący do 3 ligi zespół Jezioraka.